Witamy na blogu DbajoSiebie!

DbajoSiebie.com to jeden z najszybciej rozwijających się i najczęściej odwiedzanych obecnie portali o urodzie i zdrowiu. Umożliwia on potencjalnym klientom szybkie i łatwe znalezienie placówek usługowych z branży, m.in. gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich, ośrodków spa, gabinetów masażu, klubów fitness, basenów, gabinetów medycyny estetycznej, klinik chirurgii plastycznej, poradni dietetycznych oraz sklepów ze zdrową żywnością.

Naszym celem jest ułatwienie powszechnego dostępu do możliwie pełnej, aktualnej i rzetelnej informacji. W trosce o bezpieczeństwo i zadowolenie klientów, priorytetowym założeniem portalu jest szczególna współpraca z najlepszymi firmami, dbającymi o wysoką jakość na rynku usług branży urody i zdrowia.

Portal dynamicznie się rozwija, a wszystkie sugestie i komentarze są mile widziane.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie marketingu internetowego firm sektora zdrowia i urody, zdobywane w kraju i zagranicą. Na naszym nowym blogu postaramy się publikować informacje przydatne przede wszystkim profesjonalistom pracującym w branży.

Zapraszamy do współpracy salony i gabinety, firmy kosmetyczne, stowarzyszenia i organizacje oraz wszystkich, którzy interesują się lub działają na rzecz rozwoju sektora zdrowia i urody w Polsce.

Pozdrawiamy!

Zespół DbajoSiebie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>