Kto pierwszy, ten lepszy

Jednym z najważniejszych czynników decydujących o klikalności wyników wyszukiwania w Google jest oczywiście pozycja. Globalne, uśrednione statystyki Google dla wyników organicznych mówią o klikalności na poziomie 45% dla pierwszego wyniku, 28% dla drugiego i 20% dla trzeciego.

W naszej wyszukiwarce, tak jak w Google, liczą się tylko wyniki na pierwszych pozycjach, mało kto zagląda dalej. Wg. naszych statystyk, prawie 90% odwiedzających nasz portal wybiera placówkę z miejsc 1-3! Wpisy darmowe mają zmienną pozycję i często znajdują się na dalszych stronach. Firmy, które wykupują u nas pakiety Pro lub Premium, zapewniając sobie stałą pozycję na górze wyników wyszukiwania w swoim mieście, zdobywają dzięki temu wielu nowych klientów!

Aby Państwa przekonać, przygotowaliśmy listopadową ofertę. Obniżyliśmy ceny wszystkich naszych pakietów - już za 99 zł możesz zapewnić swojej firmie pierwsze miejsce w mieście!

Nasze pakiety to niewielka inwestycja w porównaniu do innych dostępnych form reklamowych, a osiągane wyniki są szybko zauważane w postaci nowych klientów, co zwraca koszty pakietu i przynosi konkretne zyski.

DbajoSiebie odwiedza już ponad 40 tys. osób miesięcznie. Inwestujemy w pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, promujemy się w mediach społecznościowych, na forach i blogach branżowych, aby skierować na swoje strony jak najwięcej osób zainteresowanych usługami z branży zdrowia i urody – Twoich potencjalnych klientów! My zajmujemy się Waszą promocją, abyście Wy mogli spokojnie zajmować się klientami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy,                                          zespół DbajoSiebie.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>