Zmiany i noworoczna oferta

W nowym roku portal DbajoSiebie wprowadził istotne zmiany oraz przygotował specjalną noworoczną promocję dla użytkowników.

Już od dziś można logować się do DbajoSiebie oraz samodzielnie edytować i aktualizować informacje o swojej firmie.

Stworzyliśmy także dodatkową funkcję – zakładkę z Aktualnościami – dzięki której firmy mogą informować swoich klientów o nowych zabiegach, specjalnych promocjach czy innych zmianach. Można na bieżąco dzielić się aktualnościami ze swoimi obecnymi i potencjalnymi klientami, dokładnie tak jak np. na Facebooku. Jest to usługa darmowa i o dużym zasięgu, gdyż portal DbajoSiebie odwiedza już ponad 45 tysięcy osób miesięcznie.

Po utworzeniu konta w portalu DbajoSiebie można się swobodnie logować za pomocą swojego adresu email i hasła, aktualizować dane oraz publikować aktualności.

Z okazji Nowego Roku, przygotowaliśmy także dodatkową niespodziankę. Obniżyliśmy ceny wpisów wyróżnionych o połowę! To niepowtarzalna okazja by w pełni korzystać z wszystkich funkcjonalności i potencjału portalu oraz zająć stałą pozycję na górze wyników wyszukiwania w swoim mieście. A to daje konkretne rezultaty – przewagę nad konkurencją, prestiż i oczywiście dużo więcej klientów.

Serdecznie zapraszamy oraz życzymy Państwu pomyślności i wielu sukcesów w Nowym Roku,

zespół DbajoSiebie.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>